Advanced Technology Machine Solutions

Firma ATMSolutions istniejąca na polskim rynku od 2011 roku, to prężne i szybko rozwijające się przedsiębiorstwo. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów, obok sprzedaży maszyn wprowadziła do swojej oferty świadczenie usług, oferując realizację działań  dla wielu gałęzi przemysłu. Wykorzystujemy materiały dostarczane od klientów bądź sami organizujemy najwyższej jakości produkty markowych producentów. Na życzenie zamawiającego wykonujemy prototypy, półprodukty jak również końcowe detale. Specjalizujemy się w takich dziedzinach jak: cięcie wodą 3D, cięcie i grawerowanie laserem, frezowanie, cięcie plazmą, druk UV, druk na koszulkach, druk 3D. 

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, kliknij!

-Trójwymiarowy grawer oraz ciecie wodą 3D

-Obróbka skrawaniem (frezowanie, toczenie, cięcie laserowe, cięcie wodne, cięcie plazmą, grawerowanie mechaniczne)

-Cięcie plazmą oraz obróbka metali i niemetali (gięcie metali, gięcie plexi, laser do materiałów niemetalowych, malowanie natryskowe i proszkowe)

-Usługi drukarskie, w tym druk płaski (druk UV, ekosolwentowy, na tekstyliach, solwentowy) oraz haftowanie na odzieży

-Druk oraz skanowanie 3D 

  • Trójwymiarowy grawer oraz cięcie wodą 3D

Świadczymy usługi grawerowania 3D oraz cięcia wodą materiałów takich jak stal, aluminium, tworzywa sztuczne, granit, marmur, szkło, ceramika, kompozyty, pianki i wiele innych. Tniemy zarówno projekty płaskie jak i 3D. Posiadamy możliwość cięcia kompensacyjnego aby maksymalnie zniwelować efekt stożka. 

Kontakt: zamowienia@atmsolutions.pl 


  • Obróbka skrawaniem (frezowanie, toczenie, cięcie laserowe, cięcie wodne, cięcie plazmą, grawerowanie mechaniczne)
Zwracając uwagę na możliwości cięcia laserem CO2, wodą oraz plazmą oferujemy szeroki wachlarz usług począwszy od grawerowania po wycinanie skomplikowanych kształtów. Oferujemy pełną współpracę dotyczącą opracowania projektu oraz konsultacji związanych z końcowym produktem. 
Cięcie laserem Warszawa - tylko w ATMSolutions! 
Kontakt: zamowienia@atmsolutions.pl

  • Usługi frezowania 
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy frezowanie takich materiałów jak aluminium, mosiądz, stal, plexi, sklejka oraz szereg innych materiałów. Zapewniamy pomoc związaną z opracowaniem projektu, jak również konsultacje technologiczne wykonania detali. Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem stale powiększającym park maszynowy co pozwala nam na wysoką elastyczność i skuteczną realizację wszelkich działań.

W naszym parku maszynowym znajdują się maszyny takie jak:

- Plotery frezujące do drewna, 
- Frezarki trzyosiowe
- Frezarka pięcioosiowa
- Lakiernia natryskowa
- Profesjonalne czteroosiowe centrum obróbcze.
Oferujemy profesjonalne podejście do klienta oraz staranne wykonanie każdego powierzonego zadania. 

  • Usługi cięcia plazmą oraz obróbka metali i niemetali (gięcie metali, gięcie plexi, laser do materiałów niemetalowych, malowanie natryskowe i proszkowe)
W zakresie cięcia metali oferujemy cięcie plazmą. Elementy cięte są z projektu klienta bądź z projektu opracowanego w naszym biurze na podstawie konsultacji z klientem. Materiał wykorzystywany do cięcia plazmą jest dostarczany od naszych dostawców lub z materiałów  klienta.  Oferujemy również gięcie metali, gięcie plexi oraz malowanie natryskowe jak i proszkowe, które jest najefektywniejszą metodą pokrywania stali. Malowanie proszkowe jest nie tylko wszechstronnie stosowane ale zapewnia również gładkie powłoki bez pomarszczeń, pęcherzy lub zacieków. Lakierowanie natryskowe pozwala na szybkie i oszczędne pokrycie wybranych materiałów.  


  •  Usługi drukarskie, w tym druk płaski (druk UV, ekosolwentowy, na tekstyliach, solwentowy) oraz haftowanie na odzież
W naszej pracowni wykorzystujemy usługi druku bezpośredniego na tekstyliach oraz gadżetach. W ofercie posiadamy usługi druku UV, który rewelacyjnie sprawdza się na wszelkiego rodzaju materiałach wykorzystywanych do reklamy, upominków, gadżetów itp.
Oferujemy również haftowanie na odzieży przy wykorzystaniu hafciarek z innowacyjnym systemem haftowania, zapewniającym najwyższą jakość haftu oraz krótki termin oczekiwania na realizację zamówienia. 
Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem koszulek, ciekawych upominków, reklamę na upominkach dla klientów, napisz! 
 
  • Usługi druku oraz skanowania 3D
Zwracając uwagę na coraz większe zapotrzebowanie budowaniem prototypów, oferujemy druk 3D  z wielu rodzajów materiałów ( np. PLA, ABS) w zależności od potrzeb zamawiającego. Druki wykonujemy z projektów dostarczonych od klientów, bądź z projektu opracowanego w naszym biurze na podstawie konsultacji z klientem. Jednocześnie oferujemy usługę skanowania 3D pozwalającą na szybkie i precyzyjne odwzorowanie rzeczywistego modelu obiektu.
 

Prosimy o kontakt:
email: zamowienia@atmsolutions.pl
kom: +48 22 299 07 02

Polecamy ATMSolutions, jeżeli poszukujecie Państwo wykonawców takich usług jak:
- Cięcie wodą Warszawa i okolice
- Cięcie laserem Warszawa i okolice 
- Drukowanie na koszulkach
- Frezowanie CNC Warszawa i okolice
- Wycinanie laserowe Warszawa i okolice
oraz wiele innych usług na maszynach CNC