Advanced Technology Machine Solutions

ATMSolutions jest polską firmą produkcyjną działającą na rynku maszyn sterowanych numeryczniePoczątki firmy opierały się na sprzedaży mini frezarek, a wraz z biegiem czasu i szybkim rozwojem, w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, oferta została poszerzona o urządzenia laserowe, znakowarki, plotery frezujące, wycinarki plazmowe, wycinarki fiber, tokarki aż po wycinarki wodne i centra obróbcze.

ATMSolutions zatrudnia w swoich szeregach grupę wykwalifikowanych pracowników, którzy chętnie doradzą oraz dobiorą odpowiednią maszynę, zgodnie z Państwa potrzebami. Gwarantujemy kompleksowe i fachowe doradztwo w dziedzinie technologii oraz wykonania projektów.

ATMSolutions to nie tylko marka znana ze sprzedaży maszyn. W ofercie firmy znajdują się również usługi na takich maszynach jak tokarki, frezarki, wycinarki plazmowe, wycinarki wodne, znakowarki, giętarki i urządzenia laserowe. Park maszynowy jest systematycznie powiększany, co pozwala na coraz większe możliwości oraz elastyczność produkcji. 

Zapraszamy do siedziby głównej ATMSolutions, która znajduje się 15 km od centrum Warszawy, w Łomiankach przy ulicy Kolejowej 311, tuż obok krajowej trasy numer 7 Warszawa-Gdańsk.


Innowacyjne polskie Maszyny CNC

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Technologie oparte o innowacje dobrane do profilu działalności Klienta. Dzięki bogatej ofercie maszyn CNC w różnych technologiach jesteśmy w stanie dostosować odpowiednie rozwiązanie lub zaprojektować dedykowaną linię technologiczną

SZYBKIE WYCENY

SZYBKIE WYCENY

Wyceny maszyn katalogowych przedstawiane do 24H. Zdajemy sobie sprawę, że chcesz podjąć szybkie i trafne decyzje. Cenimy Twój czas.

WYSOKIEJ JAKOŚCI KOMPONENTY

WYSOKIEJ JAKOŚCI KOMPONENTY

Komponenty renomowanych światowych marek to gwarancja niezawodności maszyny, precyzji oraz szybkości pracy w warunkach przemysłowych.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Łatwość obsługi naszych maszyn CNC gwarantujemy dzięki wyposażeniu maszyny w intuicyjne, przemysłowe oprogramowanie. Polecamy zaawansowane, ale także proste do opanowania systemy, by praca z maszynami była przyjemna i wydajna.

GWARANCJA

GWARANCJA

Gwarancja 12-lub 24-miesięczna z możliwością rozszerzenia za dopłatą nawet do 5 lat. Nie boimy się oferowania długich gwarancji. Jesteśmy pewni jakości naszych maszyn.

WSPARCIE TECHNICZNE

WSPARCIE TECHNICZNE

Wsparcie świadczone przez zespół doświadczonych inżynierów z szybką reakcją na zgłoszenie do 24h. Jesteśmy do dyspozycji telefonicznej, e-mailowej, poprzez zdalne pulpity oraz w miejscu pracy maszyny.

SZYBKI SERWIS W POLSCE

SZYBKI SERWIS W POLSCE

Doskonały zespół oraz duży magazyn części zamiennych do produkowanych przez nas maszyn. Stała produkcja w Polsce, wysokie standardy produkcyjne oraz kontroli wyrobu wymagają od nas posiadania bogatego zaplecza technicznego. Nie zamartwiaj się brakiem dostępu do części zamiennych do Twojej maszyny, z nami to niemożliwe.

PROFESJONALNE SZKOLENIA

PROFESJONALNE SZKOLENIA

Szkolenia wdrożeniowe oraz uzupełniające dla operatorów wykonywane przez wykwalifikowany personel. Zespół techników oraz technologów dogłębnie zna technologie obróbki materiałów na maszynach CNC oraz chętnie przekazuje wiedzę i dzieli się doświadczeniem podczas dedykowanych szkoleń technologicznych.

TERMINOWOŚĆ DOSTAWY

TERMINOWOŚĆ DOSTAWY

Posiadamy własną flotę samochód dostawczych, dzięki której jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczną i terminową dostawę Twojej maszyny. Posiadamy w ofercie maszyny i urządzenia już wyprodukowane, a także na zamówienie.

NAJWIĘKSZA W POLSCE LISTA REFERENCYJNA KLIENTÓW

NAJWIĘKSZA W POLSCE LISTA REFERENCYJNA KLIENTÓW

Nasi Klienci to nasza wizytówka. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opiniami naszych Klientów https://atmsolutions.pl/atmsolutions_opinie.

ATMSolutions to leader innowacji i technologii: