Advanced Technology Machine SolutionsATMSolutions jest polską firmą produkcyjną działającą na rynku maszyn sterowanych numeryczniePoczątki firmy opierały się na sprzedaży mini frezarek, a wraz z biegiem czasu i szybkim rozwojem, w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, oferta została poszerzona o urządzenia laserowe, znakowarki, drukarki, plotery frezujące, wycinarki plazmowe, tokarki aż po wycinarki wodne, centra obróbcze i giętarki do tworzyw.

ATMSolutions zatrudnia w swoich szeregach grupę wykwalifikowanych pracowników, którzy chętnie doradzą oraz dobiorą odpowiednią maszynę, zgodnie z Państwa potrzebami. Gwarantujemy kompleksowe i fachowe doradztwo w dziedzinie technologii oraz wykonania projektów tak, aby były jak najbardziej zgodne z oczekiwaniami klientów.

ATMSolutions to nie tylko marka znana ze sprzedaży maszyn. W ofercie firmy znajdują się również usługi na takich maszynach jak tokarki, frezarki, wycinarki plazmowe, wycinarki wodne, znakowarki, giętarki, urządzenia laserowe, drukarki 3D oraz drukarki do tekstyliów i gadżetów. Park maszynowy jest systematycznie powiększany, co pozwala na coraz większe możliwości oraz elastyczność produkcji. 

Klienci ATMSolutions mają możliwość Ubezpieczenia zakupionych maszyn na bardzo preferencyjnych warunkach - szczegóły u naszych Specjalistów. 

Innowacyjne polskie Maszyny CNC

Zapraszamy do siedziby głównej ATMSolutions która znajduje się 15 km od centrum Warszawy, w Łomiankach przy ulicy Kolejowej 311, tuż obok krajowej trasy numer 7 Warszawa-Gdańsk.