Advanced Technology Machine Solutions

ATMSolutions jest polską firmą produkcyjną działającą na rynku maszyn sterowanych numerycznie. W ofercie znajdują się plotery frezujące, wycinarki laserowe, wycinarki wodne oraz przemysłowe centra obróbcze. Stawiamy na nowoczesne technologie, dzięki którym tworzymy precyzyjne, wysokowydajne obrabiarki. To co nas wyróżnia na rynku maszyn CNC to indywidualne podejście do każdego Klienta. Dzięki projektowaniu maszyn od podstaw, jesteśmy w stanie dopasować konfigurację pod indywidualne potrzeby. Tworzymy innowacyjne rozwiązania, takie jak modułowe plotery frezujące, które posiadają unikatową w skali światowej konstrukcję, pozwalającą na wydłużenie pola roboczego maszyny w osi Y w przyszłości, bez konieczności zmiany konstrukcji bazowej. Szeroki asortyment oferowanych przez nas maszyn CNC, pozwala Klientom na skompletowanie całego parku maszynowego u jednego producenta. Tworzymy kompleksowe linie technologiczne, stawiając na efektywność ich działania i pełne zintegrowanie z innymi urządzeniami.

ATMSolutions zatrudnia w swoich szeregach grupę wykwalifikowanych pracowników, którzy chętnie doradzą i dobiorą odpowiednią maszynę, zgodnie z Państwa potrzebami. Gwarantujemy kompleksowe i fachowe doradztwo w dziedzinie technologii oraz wykonania projektów. Przeprowadzamy prezentację maszyn cnc w naszych zakładach produkcyjnych w Łomiankach oraz w Stawiskach. W trakcie spotkań wykonujemy próby technologiczne według wytycznych Klienta, prezentujemy maszyny i rozmawiamy o ich komponentach, a także pokazujemy proces generowania obróbki w wybranym oprogramowaniu sterującym, czy przedstawiamy oferowane przez nas oprogramowania CAD/CAM.

ATMSolutions to nie tylko marka znana ze sprzedaży maszyn. Kładziemy nacisk na współpracę z Klientami także po procesie realizacji zamówienia. Zapewniony przez nas serwis pozwala na wsparcie Klientów po dostawie zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym, o czym świadczą liczne referencje wystawione przez naszych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się opiniami.

Jeśli poszukują Państwo zaufanego producenta maszyn, zapraszamy do kontaktu. Spotkajmy się i porozmawiajmy o Państwa potrzebach w jednej z dwóch naszych lokalizacji.

Zakład produkcyjny Łomianki
Zakład produkcyjny Łomianki

Zakład znajduje się 15 km od centrum Warszawy, w Łomiankach przy ulicy Kolejowej 311, tuż obok krajowej trasy numer 7 Warszawa-Gdańsk. Jest to główna siedziba firmy ATMSolutions. To tutaj mieści się bogato wyposażona hala prezentacyjna, gdzie chętnie zapraszamy naszych Klientów.

Zakład produkcyjny Stawiski
Zakład produkcyjny Stawiski

Zakład znajduje się 25 km od Łomży, w Smolnikach przy ulicy Smolniki 12, niecałą godzinę od drogi ekspresowej S8 oraz w bezpośrednim sąsiedztwie drogi S61, stąd jego lokalizacja zapewnia świetną komunikację z większości miast w Polsce. Powstał pod koniec 2021 roku. Ma około 4000m2 powierzchni, a jego zaplecze technologiczne pozwala na produkcję kilkudziesięciu ploterów frezujących miesięcznie. Powstałe 3 hale produkcyjne pozwoliły nam na szybki rozwój i zwiększenie oferty produktowej maszyn. Dzięki niemu możemy produkować maszyny w jeszcze krótszym czasie, dla ciągle rosnącej liczby Klientów.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Technologie oparte o innowacje dobrane do profilu działalności Klienta. Dzięki bogatej ofercie maszyn CNC w różnych technologiach jesteśmy w stanie dostosować odpowiednie rozwiązanie lub zaprojektować dedykowaną linię technologiczną

SZYBKIE WYCENY

SZYBKIE WYCENY

Wyceny maszyn katalogowych przedstawiane do 24H. Zdajemy sobie sprawę, że chcesz podjąć szybkie i trafne decyzje. Cenimy Twój czas.

WYSOKIEJ JAKOŚCI KOMPONENTY

WYSOKIEJ JAKOŚCI KOMPONENTY

Komponenty renomowanych światowych marek to gwarancja niezawodności maszyny, precyzji oraz szybkości pracy w warunkach przemysłowych.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Łatwość obsługi naszych maszyn CNC gwarantujemy dzięki wyposażeniu maszyny w intuicyjne, przemysłowe oprogramowanie. Polecamy zaawansowane, ale także proste do opanowania systemy, by praca z maszynami była przyjemna i wydajna.

GWARANCJA

GWARANCJA

Gwarancja 12-lub 24-miesięczna z możliwością rozszerzenia za dopłatą nawet do 5 lat. Nie boimy się oferowania długich gwarancji. Jesteśmy pewni jakości naszych maszyn.

WSPARCIE TECHNICZNE

WSPARCIE TECHNICZNE

Wsparcie świadczone przez zespół doświadczonych inżynierów z szybką reakcją na zgłoszenie do 24h. Jesteśmy do dyspozycji telefonicznej, e-mailowej, poprzez zdalne pulpity oraz w miejscu pracy maszyny.

SZYBKI SERWIS W POLSCE

SZYBKI SERWIS W POLSCE

Doskonały zespół oraz duży magazyn części zamiennych do produkowanych przez nas maszyn. Stała produkcja w Polsce, wysokie standardy produkcyjne oraz kontroli wyrobu wymagają od nas posiadania bogatego zaplecza technicznego. Nie zamartwiaj się brakiem dostępu do części zamiennych do Twojej maszyny, z nami to niemożliwe.

PROFESJONALNE SZKOLENIA

PROFESJONALNE SZKOLENIA

Szkolenia wdrożeniowe oraz uzupełniające dla operatorów wykonywane przez wykwalifikowany personel. Zespół techników oraz technologów dogłębnie zna technologie obróbki materiałów na maszynach CNC oraz chętnie przekazuje wiedzę i dzieli się doświadczeniem podczas dedykowanych szkoleń technologicznych.

TERMINOWOŚĆ DOSTAWY

TERMINOWOŚĆ DOSTAWY

Posiadamy własną flotę samochód dostawczych, dzięki której jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczną i terminową dostawę Twojej maszyny. Posiadamy w ofercie maszyny i urządzenia już wyprodukowane, a także na zamówienie.

NAJWIĘKSZA W POLSCE LISTA REFERENCYJNA KLIENTÓW

NAJWIĘKSZA W POLSCE LISTA REFERENCYJNA KLIENTÓW

Nasi Klienci to nasza wizytówka. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opiniami naszych Klientów https://atmsolutions.pl/atmsolutions_opinie.

Dzięki współpracy z Mitsubishi Electric zapewniamy kompatybilność całego osprzętu produkowanych maszyn CNC, począwszy od wyposażenia szafy sterowniczej, przez elementy kinematyki, takie jak silniki napędów, aż do elementów logiki sterowania. Pozwala to na etapie projektu zapewnić pełną kompatybilność elektroniczno-systemową, skrócić czas produkcji oraz ograniczyć proces zamówieniowo-logistyczny. W maszynach produkcji ATMSolutions wykorzystywane są najnowsze rozwiązania z zakresu systemów sterowania Mitsubishi Electric, a ich szeroka gama pozwala na dobór odpowiedniego rozwiązania do danej maszyny. Dzięki zastosowaniu podzespołów jednego producenta jesteśmy w stanie w pełni wykorzystać potencjał danej maszyny oraz monitorować parametry z poziomu interfejsu użytkownika. Wpływa to zdecydowanie na łatwość i stopień optymalizacji kinematyki maszyny, a w efekcie przekłada się na precyzję oraz prędkość obróbki. Generuje to realne oszczędności dla użytkownika.

 

Produkcja maszyn CNC ATMSolutions z zastosowaniem komponentów Mitsubishi Electric

ATMSolutions to leader innowacji i technologii: