Advanced Technology Machine Solutions

Centra obróbcze ATMSOLUTIONS w edukacji

Centra obróbcze ATMSOLUTIONS w edukacji

ATMSolutions współpracuje nie tylko z prywatnymi przedsiębiorcami. Naszymi klientami są również różne organizacje dydaktyczne, badawcze i wspierające rozwój. Wśród nich znajduje się również ZSP nr 3 w Tomaszowie Mazowieckim. Dzięki unijnym środkom, przy szkole powstało Centrum Kształcenia Zawodowego, będące nowoczesnym ośrodkiem edukacji i szkoleń w szerokim zakresie zawodowym.
 
Cieszymy się, że nasze centra obróbcze oraz maszyny dydaktyczne pomagają kształcić się przyszłym pokoleniom specjalistów wielu zawodów, których często nie zauważamy, a bez których trudno byłoby się nam obejść.
 
Jako polski producent maszyn CNC czujemy się wyróżnieni mogąc wspierać rozwój technologiczny oraz dydaktyczny kraju. Jesteśmy również wdzięczni za docenienie jakości naszych urządzeń, podczas wizyty Premiera Mateusza Morawieckiego w Tomaszowskim Centrum Kształcenia Zawodowego.
 
„...inwestycje takie jak ta, w Tomaszowie Mazowieckim, która w wysokości ponad 20 mln zł ma służyć w wielu aspektach kształceniu młodych. Na najnowocześniejszym sprzęcie, w cyklu kształcenia zawodowego, które kiedyś wydawało się przeżytkiem, a dziś wiemy, że stanowi podstawę wykształcenia technicznego...” - mówił Premier Morawiecki.
 
Codziennie dokładamy starań, aby nasze maszyny gwarantowały najlepszą jakość i dokładność naszym klientom czy to jako podstawowe wyposażenie hal produkcyjnych czy będąc częścią nowoczesnych pracowni badawczych i dydaktycznych.
 
Cytat z wystąpienia Premiera Mateusza Morawieckiego oraz zdjęcia z wizyty w ZSP nr 3 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Mazowieckim- Samochodówka:
 
Zapraszamy do kontaktu:
tel.: +48 22 299 07 02
email: info@atmsolutions.pl