Advanced Technology Machine Solutions

Kolejna instalacja wycinarki laserowej FIBER o mocy 6kW

Kolejna instalacja wycinarki laserowej FIBER o mocy 6kW

Koniec roku był dla nas niezwykle intensywny. W grudniu zainstalowaliśmy wiele maszyn, w tym kolejną wycinarkę laserową, tym razem w okolicach Poznania.
Wycinarka laserowa ATMSolutions z serii COMBO to dwufunkcyjna maszyna, która świetnie sprawdza się zarówno w obróbce blach, jak i rur i profili.
Urządzenie zakupione zostało przez producenta konstrukcji stalowych.
Firma zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem konstrukcji stalowych o różnych kształtach i wymiarach, dostosowywanych do indywidualnych potrzeb klientów. Posiada własny park maszynowy, w którym znajdują się nowoczesne urządzenia i maszyny do cięcia, gięcia, spawania i obróbki stali. Cieszymy się, że został on powiększony o Wycinarkę laserową fiber ATMS 6KW COMBO.

W maszynie zainstalowano m.in.:
- źródło o mocy 6 kW - wysoka moc źródła pozwala na cięcie elementów o większej grubości,
- wymienny stół - pozwalający na zautomatyzowanie procesu obróbkowego - jesteśmy przekonani, że zapewni szybki rozwój produkcji,
- obrotnicę do rur i profili - dzięki niej zastosowanie wycinarki nie ogranicza się jedynie do wycinania blach, zwiększając możliwości produkcyjne.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wycinarek laserowych fiber i pobrania katalogów:
https://atmsolutions.pl/kategoria/wycinarki-laserowe-fiber

Szukasz wycinarki dla siebie, ale nie wiesz jaki model będzie odpowiedni?
Skontaktuj się z nami, dobierzemy odpowiedni produkt do Twojego zastosowania:
tel.: +48 22 299 07 02
email: info@atmsolutions.pl
www.atmsolutions.pl

#tworzymyprecyzyjnemaszynycnc #atmsolutions #atmsolutionspl #atms #cnc #maszyna #maszynacnc #maszynycnc #wycinarka #wycinarkalaserowa #wycinarkafiber #wycinarki #wycinarkilaserowe #wycinarkifiber #wymiennystół #obrotnica #cięcieblach #cięcieprofili #cięcierur #cięciestali #fiber #cncmachine #cncmachines #fibermachine